Srpen 2010

Neprodám! NEPRODÁM! :D

28. srpna 2010 v 21:19 | shitman
Nevim, jestli má vůbec cenu něco psát, ale nemam co na práci a v TV běží reklamy, tak sem něco málo připíšu.
Ve Frantových lázních je krásně :). Včera jsem se tamodtud vrátil po tom nejlepším týdnu letošních prázdnin. I když mi to trochu zkazil onen včerejší slejvák (musel sem se v restauraci převlíknout, protože mi bunda do deště tamten déšt jaksi nepobrala :D), je fakt, že jsou ve Frantových jedny z nejnádhernějších lesů v česku, a letos se navíc urodilo tolik hub, že pár kozáků zbylo i pro nás, jedenácté houbaře :D.
Když začala včera ona průtrž, byl jsem nedaleko náměstí, tak jsem běžel tam, kde to bylo nejblíž - do Dvorany Glauberových pramenů. Ukázalo se, že podobný nápad dostalo dalších asi dvacet lidí, kteří ze sebe nad prameny sklepávali vodu. Když už se zdálo, že přestalo trochu pršet, houfně jsme vyrazili ze dveří a každý utekli jiným směrem. Asi za tři minuty začal slejvák znovu, a tentokrát se k němu přidal ještě vítr. Uviděl jsem na rohu jakýsi samozvaný "supermarket", tak jsem vběhl dovnitř. Ve dveřích mi zatarasila cestu jakási dáma, která se mě místo pozdravu zeptala, jestli jsem místní. Až po zřejmě uspokojivé odpovědi, že nejsem, mě pustila dovnitř, a já začal hledat deštníky. Ona dáma mi vrazila do ruky dva, jeden holový a jeden kapesní. Prohlásila, že ten si mám vzít spíš ten holový, protože kapesní má moc tenké dráty, a následně mi ten kapesní z ruky vytrhla. Tak co se dalo dělat, jiné tady neměli, a venku pořád dost lilo, a já už byl ted nacucanej jako houba. Stál asi stovku, což mi připadalo docela dost, ale vypadal celkem robustně. Tak jsem si ho přinesl k pultu, kde se ke mně vrhl postarší vietnamec a začal vykřikovat "To koun! To koun!". Tak jsem mu dal stovku, a začal jsem po něm požadovat lístek, kvůli případné reklamaci. On začal vykřikovat "To ne záuka do dešt, to ne deštnik do dešt!". Já ale trval na svém, tak neochotně sáhl pod pult a vytáhl pokladní bloček. Já jsem se rozhodl se na deštník ještě podívat, než napíše lístek, tak jsem ho vybalil a snažil se ho otevřít. I když měl být vystřelovací, nevystřelil, musel jsem ho vyklepat. Když se mi to povedlo, zjistil jsem, že má víc děr než ementál. Tedy deštník k hovnu. Než jsem ale stačil cokoliv říct, ten vietnamec se ke mně vrhl, popadl ten deštník, snažil se mi ho vykroutit jednou rukou, ve druhé mával mojí stovkou a křičel "To španý deštník, to špatný dešník! Neprodám! NEPRODÁM!". Když už začal skoro vřískat, nechal jsem tedy deštník deštníkem, popadl svojí stovku a opět se vydal proti tomu dešti do restaurace našeho penzionu, která byla asi pět minut pěšky. Pro představu, jak jsem potom vypadal; vemte si džíny, triko, mikinu, šustákovou bundu, a takhle skočte do plaveckého bazénu. Díkybohu za to, že jsem si nechal v recepci batoh, takže jsem se moh hned převlíct.
Hele, reklamy skončily.. Tak já du zase koukat ;). To sem zvědavej kolik lidí si vůbec tenhle článek přečte...

EDIT: já to zapomněl zveřejnit :D překlik sem záložku na FB a na tuhle sem zapomněl :D takže sory a tady to je
shitman

Dvanáctiletá dívka zkopala a zmlátila dvouletého psíka :(

23. srpna 2010 v 19:29 | shitman

Video jen pro silnější povahy!
Tajně natočené video dívky z Velké Británie šokovalo nejen celou zemi, ale hlavně majitelku ubohého psa.
Šedesátiletá Ray Greenová z West Yorks se špatně pohybuje. Proto svěřila svého psa dvanáctileté dceři své kamarádky, aby jej vyvenčila.

Netušila, jak hořce bude svého rozhodnutí později litovat. Dvouletý anglický špringlšpaněl si při procházce prošel peklem. Dívka jej podle serveru thesun.com čtrnáctkrát kopla, šestadvacetkrát si na něj klekla a osmkrát jej praštila vodítkem.

Skoro dvacetkrát jej navíc udeřila do hlavy a desetkrát mu šlápla na ocas. Pejsek se týrání prakticky nebránil.

"Viděla jsem toho dost, nemůžu tomu uvěřit. Jasper pro ní byl jen jako hračka a ona ho týrala," řekla k videu se slzami v očích majitelka psa. "Měla s ním jít ven a zkusti ho naučit chodit na vodítku. Jsem úplně v šoku," dodává Greenová.

Pořádný šok ale zažila také rodina mladé tyranky. O své dceři si rodiče mysleli, že zvířata miluje. Ke kočce, kterou už doma mají jí dokonce plánovali koupit psa. "Nechápu, kde se to v ní vzalo. Po tom, co jsem viděl, psa rozhodně nedostane. Nemůžu tomu uvěřit," dodal otec. Rozhodně si ale o incidentu hodlá s dcerou promluvit.

Brutální video natočili sousedé na poli nedaleko jejich domu. Natočit se to rozhodli kvůli tomu, že podezřelé chování u dívky viděli dříve. "Viděl jsem, jak trhá vodítkem. Ale něco takového ještě nikdy. Nechápal jsem to, bylo to jako mučení," řekl soused, který video natočil.

"Pes se krčil na zemi a snažil se bránit. Ona ho ale pořád bila. Aspoň tak deset let by neměla mít v péči žádné zvíře," dodal soused.


(informace z FB stránky věnované tématu)


tak..

22. srpna 2010 v 23:49 | shitman
ted si ode me na par dnu odpocinete.. A az se vratim, budu snad sto udelat neco, co uz me dlouho nici, kvuli cemu nemuzu spat (za tejden sem naspal asi dvacet hodin) a kvuli cemu nemam naladu naprosto na nic :( dva lidi zcasti vedi o cem mluvim.. A doufam ze po me nebudou chtit abych to udelal jinak :( ..mam strach z toho, co svym rozhndnutim zpusobim.. Ale vim, ze jestli neudelam nic, nepreziju to.. Doslova :(

Asi...

21. srpna 2010 v 23:19 | shitman
Mam ted takovou náladu, že kdyby nebylo čtvrt na dvanáct, začal bych obnovovat blog... Nic vám neslibuju, ale možná že do konce prázdnin obnovim činnost.. Ale to fakt ještě nevim jistě..

Návštěvnost.. K hovnu :(

21. srpna 2010 v 13:12 | shitman

Navstevnost za minuly tyden (5.7. 2010 - 11.7. 2010) je:
Pondeli: 0
Utery: 1
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 0
Sobota: 0
Nedele: 0

Celkem: 1
Navstevnost za minuly tyden (12.7. 2010 - 18.7. 2010) je:
Pondeli: 4
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 1
Patek: 1
Sobota: 0
Nedele: 0

Celkem: 6

Navstevnost za minuly tyden (19.7. 2010 - 25.7. 2010) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 0
Sobota: 1
Nedele: 0

Celkem: 1
Navstevnost za minuly tyden (26.7. 2010 - 1.8. 2010) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 0
Sobota: 1
Nedele: 0

Celkem: 1
Navstevnost za minuly tyden (2.8. 2010 - 8.8. 2010) je:
Pondeli: 0
Utery: 0
Streda: 0
Ctvrtek: 1
Patek: 0
Sobota: 1
Nedele: 2

Celkem: 4
Navstevnost za minuly tyden (9.8. 2010 - 15.8. 2010) je:
Pondeli: 0
Utery: 1
Streda: 0
Ctvrtek: 0
Patek: 2
Sobota: 1
Nedele: 0

Celkem: 4


Já vim že skoro nic nepřidávam... Ale za dva měsíce sedmnáct lidí..? To fakt zamrzí :(

Nothing to say...

8. srpna 2010 v 13:27
Omlouvám se všem, že poslední dobou vlastně nic nepřidávám, ale nějak nemám čas ani náladu. Blog bohužel odstoupil na druhou kolej, není už něčím, na čem bych trávil celý den. Upřímně řečeno ho nahradil Facebook a SA:MP. i icq zanedbávám, ale to jen proto, že se s lidma chci víc vídat neživo než k nim pořád vysílat tyhle malinký písmenka. Nezaručuju že na blog zase začnu psát, ale ani neříkám, že je konec.
shitman

© shitman 2006, 2007-2009, 2010-2011

dess by Paramorka