Dvanáctiletá dívka zkopala a zmlátila dvouletého psíka :(

23. srpna 2010 v 19:29 | shitman

Video jen pro silnější povahy!
Tajně natočené video dívky z Velké Británie šokovalo nejen celou zemi, ale hlavně majitelku ubohého psa.
Šedesátiletá Ray Greenová z West Yorks se špatně pohybuje. Proto svěřila svého psa dvanáctileté dceři své kamarádky, aby jej vyvenčila.

Netušila, jak hořce bude svého rozhodnutí později litovat. Dvouletý anglický špringlšpaněl si při procházce prošel peklem. Dívka jej podle serveru thesun.com čtrnáctkrát kopla, šestadvacetkrát si na něj klekla a osmkrát jej praštila vodítkem.

Skoro dvacetkrát jej navíc udeřila do hlavy a desetkrát mu šlápla na ocas. Pejsek se týrání prakticky nebránil.

"Viděla jsem toho dost, nemůžu tomu uvěřit. Jasper pro ní byl jen jako hračka a ona ho týrala," řekla k videu se slzami v očích majitelka psa. "Měla s ním jít ven a zkusti ho naučit chodit na vodítku. Jsem úplně v šoku," dodává Greenová.

Pořádný šok ale zažila také rodina mladé tyranky. O své dceři si rodiče mysleli, že zvířata miluje. Ke kočce, kterou už doma mají jí dokonce plánovali koupit psa. "Nechápu, kde se to v ní vzalo. Po tom, co jsem viděl, psa rozhodně nedostane. Nemůžu tomu uvěřit," dodal otec. Rozhodně si ale o incidentu hodlá s dcerou promluvit.

Brutální video natočili sousedé na poli nedaleko jejich domu. Natočit se to rozhodli kvůli tomu, že podezřelé chování u dívky viděli dříve. "Viděl jsem, jak trhá vodítkem. Ale něco takového ještě nikdy. Nechápal jsem to, bylo to jako mučení," řekl soused, který video natočil.

"Pes se krčil na zemi a snažil se bránit. Ona ho ale pořád bila. Aspoň tak deset let by neměla mít v péči žádné zvíře," dodal soused.


(informace z FB stránky věnované tématu)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GoGosen GoGosen | Web | 23. srpna 2010 v 19:41 | Reagovat

Aha tak promin...to jsem nevěděla že někdo se dívá i na články pod tím schované

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© shitman 2006, 2007-2009, 2010-2011

dess by Paramorka