Listopad 2010

Jak obejít revizora ;)

30. listopadu 2010 v 15:19 | shitman
..taky už se vám stalo, že vás "načerno" nachytal revizor a vaše kapsa byla potom o dost lehčí? přečtěte si tyhle výmluvy, které na většinu revizorů velmi dobře platí ;)

How is you feeling today? :D

30. listopadu 2010 v 11:19 | shitman
02

..já osobně se cejtim skvěle :)
po včerejší "nemoci" už skoro neni ani stopy, i když mi tedka nějak moc chutnaj suchý rohlíky z Billy.. :D:D
jenom mě trochu mrzí že nemůžu bejt venku, když je tam tak krásně :) zasněžíno, bílo, zima.. :D tak jo, asi nejsem normální, ale mě se tohle prostě líbí.. :) zbožnuju, když nasněží, protože to je, jako by se celé město zahalilo do bílé peřiny.. a najednou všechny jeho nedostatky a problémy zmizely pod tím sněhem :) sníh je úžasnej antistres.. je bílej, daj se z něj dělat koule, ale hlavně - je všude :D
i když neřikam, že je fajn sedět ve vytopenym pokoji a číst si.. Bibli :D šmarjá, křesťané, neukamenujte mě, ale co je ten Genesis (První kniha Mojžíšova o stvoření světa) za kravinu, to sem ještě neviděl.. :D:D
ale myslim, že tedka je vážně všechno tak krásně v pohodě.. :)
s klárkou vymejšlíme cvičební plán :D je zajímavý že oba chceme shodit to samý, takže tedka musíme každej den udělat určitej počet cviků a tomu druhýmu o tom dát vědět..:D no.. když už nic jinýho, tak apson máme důvod si každej den napsat ;)
..tak já du hodit zadek k topení a chvíli čumět z okna na tu bílou krásu.. :D
ještě pořád můžete hlasovat v anketě o nejlepší písničku ;) přímo tady ↓ (pod článkem samozřejmě :D)
zatim čáu děcká.. :D zimě zdar! :)

btw.. abyste neřekli, tak tady máte jednu vánoční.. :D


Návštěvka (22.11. 2010 - 28.11. 2010)

29. listopadu 2010 v 18:39 | shitman

Pondeli: 40
Utery: 63
Streda: 55
Ctvrtek: 62
Patek: 42
Sobota: 19
Nedele: 41

Celkem: 322
..celkem mě to překvapilo :) děkuju všem.. můžete pokračovat ;) :D

Nový dess...:)

29. listopadu 2010 v 16:39 | shitman |  shitman píše
..až se k tomu někdy dostanu, tak si asi nastavím nový desing :) tenhle se mi sice strašně líbí, ale nedávno sem našel novej.. taky s Paramore :)* tak uvidim kdy se tady objeví.. tady je malá ukázka.. ;) →

..bohužel nevím od koho je, ale vydávat ho za vlastní se mi nechce.. asi jako zdroj uvedu stránku kde sem ho stáhnul ;) jojo, takhle to udělam.. mimochodem, nezapomente hlasovat v anketě o nejlepší písničku :) pod článkem, nebo si můžete všechny písničky přehrát pomocí odkazu nad stránkou ;)

..zatim si užívejte překrásný zimní den :)

Evanescence - Good Enough

29. listopadu 2010 v 13:29 | shitman |  shitman píše
..na památku včera zemřelého vynikajícího herce Leslie Nielsena :(
Kanadský herec Leslie Nielsen v neděli podlehl komplikovanému zápalu plic. Dožil se zlatého věku 84 let.
Zazářil především v komediích Připoutejte se, prosím!, Bláznivá střela, Agent WC 40, Drákuloviny, Pan Magor, Suprhrdina, Scary movie 3 nebo Stan Helsing.

Zemřel Leslie Nielsen.. :(

29. listopadu 2010 v 10:20 | shitman
Ve věku 84 let v neděli zemřel kanadský herec Leslie Nielsen, který zářil v crazy komediích a parodiích. V nemocnici ve floridském Fort Lauderdale podlehl ve věku 84 let komplikacím při zápalu plic. Zemřel obklopen přáteli a ženou Bavareem, uvedl list Los Angeles Times.
03

Nielsen je znám především z filmové série Bláznivá střela. Tyto filmy vzpomněl i jeho agent John Kelly, když poskytl komentář k úmrtí: "Jsme smutní z odchodu milovaného herce Leslieho Nielsena, který se nejspíš nejvíce zapsal do povědomí jako policista Frank Drebin z filmové série Bláznivá střela, ale těšil se více než šedesátileté kariéře ve filmové a televizní tvorbě."
01

Už v polovině 50. let Nielsen hrál ve sci-fi Zakázaná planeta, klasice žánru, a v roce 1972 se mihl ve slavném Dobrodružství Poseidonu, jinak ale byla jeho doménou hlavně televize - objevil se několikrát třeba v seriálu Colombo. Až v 80. letech přišly dvě role, které jej proslavily po celém světě, ale jež ho také zaškatulkovaly do rolí trdel všeho druhu.
02

Nepříliš známého herce spíš vážných rolí Leslieho Nielsena si nejprve vybral Jim Abrahams s Davidem a Jerrym Zuckerovými do vedlejší role doktora Rumacka v Připoutejte se, prosím! (1980), kde pronesl s kamennou tváří mnoho nezapomenutelných replik.

O osm let později se všichni čtyři sešli u filmu Bláznivá střela, kde si Nielsen střihl roli zmateného detektiva Franka Drebina. Nielsen hrál dále ve filmech Agent WC 40, Pan Magor, Scary Movie 3, Suprhrdina či Stan Helsing.
04

Tell me why...

28. listopadu 2010 v 12:39 | shitman |  shitman píše
poslední dobou asi až moc přemejšlim..
přemejšlim o škole.. přemejšlim o lidech.. přemejšlim o přátelích.. přemejšlim o ní..
já vim, dal sem jí další šanci.. a musim říct že mě celkem potěšilo, že se docela snažila.. s důrazem na to "snažila"..
já už fakt nevim, co si o ní mam myslet, když mě pořád přehlíží a kašle na mě..
nechci tady ted ale zabíhat do detailů..
další věc, co mě docela štve, že na mě nekašle jenom ona, ale i ostatní..
něco se tady tejden snažim zorganizovat, šoupu to z pátku na sobotu a pak zase na pátek, protože jedna v sobotu nemůže, tak to udělam v pátek večer, místo v sobotu odpoledne.. jo, je pravda, že sme si to v pátek užili.. ale asi je trochu jasný, že mě zamrzí, když se dovim, že den potom někdo udělá přesně to samý, akorát beze mě..
vás by nenaštvalo, že ste se snažili tejden něco zorganizovat, místo v sobotu ste to udělali v pátek, protože jedna v sobotu nemohla, a pak ste se dozvěděli, že oni to udělali v sobotu znova, protože ona náhodou potom v sobotu mohla, jenom to jaksi zapomněla říct a samozřejmě zapomněla i na to, že bych rád šel s nima.. a že když v pátek nemohla klárka, tak že bych jí třeba rád viděl v tu sobotu když už konečně mohla.. ale samozřejmě, proč by is na mě měli vzpomenout, žejo, přece se mnohem líp bavěj beze mě..
já.. mam pocit že asi ani nikdy nebylo "my čtyři".. dycky bylo jenom "ony tři" a k tomu "já a ona".. to už se asi nezmění.. i když mě to dost mrzí, ale když mě skoro pokaždý vypečou.. zvlášt ta sobota mě štve nejvíc, protože sem se to snažil udělat tak, aby mohlo jít nás všech pět (i s buršou), schválně sem to udělal v pátek, protože sem myslel že denča v sobotu jede do prahy a že klárka v ten pátek může.. když sem se (samozřejmě že ne od ní) dověděl, že má zaracha, tak sem myslel, že ho má poněkud na dýl než na jeden večer, a nechal sem to na pátku, taky proto, že sem chtěl jednou konečně vidět denču.. i když všichni pohromadě by bylo mnohem lepší.. a co se potom náhodou nedovim (samozřejmě že mi o tom nikdo neřek), že denča v sobotu nikam nejela, klára mohla ven, jenom na mě se samozřejmě zapomnělo... všechno bylo stejný jako v pátek, akorát beze mě.. a já bych už rád, aby konečně pochopily, že mi tohle vadí.. když na mě někdo kašle, když mě někdo ignoruje..
já nikdy neměl pocit, že někam patřim.. dycky sem byl všude navíc, každej mě odevšad dycky vykop.. a když už sem měl konečně pocit, že jsme "my čtyři", tak sem se zase dověděl, že nic takovýho neni.. tak já nevim.. snad asi nebejt lucky, díky který mam pocit, že na mě aspon někomu záleží.. by to dopadlo blbě.. :(

True story.. :D

26. listopadu 2010 v 22:19 | shitman |  shitman píše
Bohatí lidé sbírají luxusní auta..
Chudí lidé sbírají lístky od autobusů :D:D

Paramore - Playing God

26. listopadu 2010 v 11:03 | shitman |  Písničky
..Haley před deseti dny vydala nový ofiko :) video k songu Playing God


From heart /2...

25. listopadu 2010 v 16:09 | shitman |  shitman píše
dneska to bude o dost kratší.. ale pořád pro mě neni moc lehký o tom mluvit, tak si to prosím přečtěte.. a komentář mě potěší..

Diplomek od Welecomekkk :)

25. listopadu 2010 v 15:59 | shitman
dipbywelecomekkk1
..děkuju :)
rád bych tady taky poznamenal, že se pořád můžete zapojit do soutěže.. :) hlasujte tady o nejlepší písničku, a vyhrajte (ne- :D) hodnotné ceny :) za chvíli tady bude pokračování článku My Heart, který je nííž.. klidně si ho přečtěte :)

From heart..

24. listopadu 2010 v 15:59 | shitman |  shitman píše
..asi tim některý z vásnepotěšim, ale rozhod sem se trochu se tady vyzpovídat.. protože řikat to zvlášt každýmu pořád dokola trvá dlouho, a hlavně si to musim pořád připomínat.. :( takže.. tady to je no..
stálo mě to fakt dost síly.. :( takže si to prosím přečtěte.. a komentář taky nebude na škodu.. :(

Nápad.. :D

23. listopadu 2010 v 20:19 | shitman |  shitman píše
tak mě něco napadlo.. :D
před pár hodinama sem zveřejňoval (drsné, další háček nad n :D) seznam svejch nejobl. písniček.. :)
přidával sem k nim anketu, která se vám líbí nejvíc.. tak víte co? :D já z toho udělam soutěž!
takže hlasujte v anketě pod článkem, nebo jděte sem a všechny písničky si poslechněte a hlasujte v anketě pod tamtím článkem :)
tímhle prvním kolem neprojdou všechny písničky které budou mít žádný nebo jeden hlas.. :D
a víte co? aby to bylo ještě zajímavější, tak mi sem napište váš tip na to, kolik bude mít jedna určitá písnička hlasů.. :) zatim můžete vybrat jakou chcete ;)
komentáře sou moderovány, ale nebojte se toho, potom je zveřejnim... :D
uvidíme, kdo bude mít nejlepší tip, tomu udělam diplomek bo tak něco.. :)
tak šup šup :D

Výzva.. :D

23. listopadu 2010 v 17:49 | shitman |  shitman píše
přes email (z doby kamenné :D) mi přišla zajímavá výzva.. :) abych udělal žebříček mých nejoblíbenějších písniček.. a protože víte, že výzvě neodolám, tak tady máte mých deset nejoblíbenějších songů :D upozorňuju (super, napsal sem háček nad n.. :D), že nejsou řazený podle toho jak moc je mam rád, ale jednoduše podle abecedy tak, jak ležej v playlistu.. :D

mimochodem, pod tímto článkem můžete hlasovat do soutěže o nejlepší písničku, ale komentáře s odhadem hlasů pro jednotlivé písničky přidávejte pouze sem :) díky

alone.. must awake..

23. listopadu 2010 v 7:29 | shitman |  shitman píše
..ano nešel sem do školy.. zase :(
to s ní mě úplně vydeptalo, nemoh sem ani vylízt z postele, když sem snídal, měl sem pocit, že housku tlačim gumovou hadicí někam dovnitř.. a tohle asi budu psát dlouho, protože se mi hrozně pletou písmenka.. :( o včerejším večeru ani nebudu mluvit.. ona mi řekla, že už ve mě nevidí ani kamaráda, natož to co bylo předtim.. že se chová jinak jenom ke mě.. a proč by se měla kvůli mě namáhat.. řekla mi takovejch věcí, že sem kvůli tomu už druhej den doma.. a včera najednou začne dolejzat a dělat jak je jí to líto, že to tak nemyslela.. ale já jí už prostě nevěřim.. :'( že na ní nemůžu zapomenout.. čí je to asi vina.. :'( já.. nevim.. nemůžu dál.. nevim co mam dělat.. nevim nic.. :(
eště sem se kvůli tomu včera zase pohádal s luckou.. a to bylo to poslední co bych chtěl.. poslední hřebíček do rakve.. :'(
du se ještě vyspat.. ve spánku na ní nemusim apson myslet.. :'(

cítím v sobě prázdno.. :(

22. listopadu 2010 v 10:19 | shitman |  shitman píše
tak se zase jednou za čas ozývám..
dneska sem nešel do školy; přesněji sem tam šel, ale nedošel, protože mě v autobuse složily hrozný křeče v břiše.. :( takže uprostřed ghetta sem hezky vypad z autobusu a jel zase zpátky domu.. :( možná to bude včerejší večeří, nebo tim, že sem dobíhal autobus předtim, kterjej mi nakonec ulej (hajzl jeden), takže sem se zase úplně zbytečně neviděl s luckou.. :( nebo možná stresem z posledních dnů.. nevim :(
pro ty, koho zajímá, jak skončil můj příběh.. :( skončil špatně
pohádali sme se.. a to docela dost.. ona.. řekněme že udělala něco co bych od ní nikdy nečekal :( prostě.. konec.. :'( jí je to jedno, já to nechápu.. navíc je to pro mě o dost těžší.. proč chápe snad jenom jedna osůbka, která má tedka svejch starostí nad hlavu, takže sem se s ní už dost dlouho neviděl ani si s ní nepsal.. :(
můžu jenom děkovat bohu, že už se s TOU uvidim jenom dvakrát.. tenhle pátek v tanečních a potom na věnečku.. na třetí prodlouženou nejdu, krom toho, že pořád nemam kostým na to maškarní, nehodlam celej večer koukat na to, jak se ty dvě spolu krásně baví.. :(
já to nechápu.. co se mezi náma stalo.. proč se tak změnila.. proč mě odkopla.. :'( za to všechno co sem pro ní udělal.. sem se dočkal akorát nadávek.. já se vlastně divim že sem to pro ní pořád všechno dělal, pořád sem jí odpouštěl, pořád sem jí chránil.. znova to už neudělam :( neudělam znova tu stejnou chybu jako předtim.. :(
proč se mi všechno v životě musí posrat.. :'(
navíc sem si asi zase vyhodil koleno, jak sem ráno dobíhal ten blbej autobus.. docela to bolí, stejně jako ty záda.. už od pátku.. :(
..proč na tu nejkratší otázku na světě neni odpovědi.. :(

Cruel reality.. :D

20. listopadu 2010 v 18:10 | shitman
Pesimista vidí tmu v tunelu..
Optimista vidí světlo na konci tunelu..
Realista vidí blížící se vlak..
Strojvůdce vidí tři debily na kolejích..

xDD

..omluva.. again :D

20. listopadu 2010 v 15:19 | shitman |  shitman píše
už mě taky nebaví se vám pořád omlouvat, ale nic jinýho dělat nemůžu.. :)
bohužel na blog nemam vůbec čas, dneska sem tady poprvý po několika dnech..
prostě kvůli přátelům a škole už nemam čas na.. méně důležité věci.. :)
tim sice neposunuju blog až na poslední místo, ale protože se tady začaly objevovat "zlé jazyky", tak si musim trochu dávat bacha co píšu.. :D ale zatim ne moc ;)
jinak už je dokončená teorie o tom, že jsem bůh 0:) a Denča (pod menu, černobílá fotka ve Sponzored sites :D) je sestra satana :D a hádáte dobře, její sestra je satan :).. dyt se stačí kouknout na ty jejich šílený oči O.o :D
..eště vám sem hodim nějakou písničku na dobrej den, třeba tu která mi právě hraje v přehrávači, a du dělat věci do školy.. vlastně ne, du stehovat pokoj.. zase :D nechcete mi někdo pomoct s návrhem jak by měl vypadat obejvák? :) já totiž vůbec nevim a matka si myslí že když sem na průmyslovce tak umim navrhovat pokoje.. :D 
tak tady je ta písnička :)


btw hlavně se musim omluvit svejm SB, že poslední dobou nestíham ani obíhat.. budu se to snažit napravit ale fakt nevim nevim.. 
ani nepozastavuju, ani nekončim.. jenom řikam že tedka nebudu moc přispívat.. :) snad se to někdy okolo vánoc zlepší :)
..tak čáu děcká.. ;) 

NIGHTMARES! :D

17. listopadu 2010 v 17:09 | shitman |  shitman píše
..tohle je hrůza :D
nejde mi facebook :'(  :D děsný
o2 maj problémy se sítí :/ od rána nejde v celý Praze, Plzenskym a Středočeskym kraji sít - nedá se dovolat ani posílat smsky :( tak snad to už kurde spravěj.. :D

EDIT: 16:58
tak sem koukal na mobil a sít už de :) tak aspon že něco.. ale facebook pořád stávkuje.. :(

Návštěvka (8.11. 2010 - 14.11. 2010)

16. listopadu 2010 v 17:50 | shitman
Pondeli: 41
Utery: 31
Streda: 20
Ctvrtek: 17
Patek: 25
Sobota: 25
Nedele: 33

Celkem: 192

hmmm.. :)

© shitman 2006, 2007-2009, 2010-2011

dess by Paramorka