Leden 2011

Krásné verše..:')

30. ledna 2011 v 21:09 | shitman |  shitman píše
Zomrela láska, nik ju však nezabil.
Zostala otázka, kto komu čo urobil?
Možno to chcel Boh, no netušil, čo sa stane,
keď zblížil dvoch ľudí dotykom dlane...

Volný dess by Paramorka (Hayley's christmas)

30. ledna 2011 v 0:29 | shitman
 ..rozhodl jsem se nakonec dát předchozí design k dispozici :) ted už na to nemám čas, ale pozdějc sestavím návod a dám do kupy všechny soubory, a design dám volně ke stažení ;) já vim, že s nápisem "merry christmas" to asi neni nic moc aktuálního, ale tak třeba napřesrok.. ;)
jediná podmínka - musíte uvést oba zdroje :) tzn výrobce designu (love-paramore-hayley.blog.cz) a mě (shitman.blog.cz). zatím tady máte náhled, design bude tedy dostupný ještě během dneška ;)
promo_old_dess

New dess :0]

29. ledna 2011 v 16:39 | shitman
 za chvíli se tady možná objeví nový, jarní dess.. opět od Paramorky :) moc děkuju.. je úžasnej, až ho uvidíte.. mmmm :0)

Nácci xD

22. ledna 2011 v 17:19 | shitman
 ..tak z tohohle videa já fakt nemůžu xDD puste si ho a zjistíte sami.. xDD


Skillet - Comatose :)

20. ledna 2011 v 17:09 | shitman |  Písničky

..tuhle písničku bych chtěl věnovat Denče :) sice nedělá nic, ale dělá to dobře.. :D a já sem rád že jí mam.. :)*

Feel good.. and take a shit on everything :)

15. ledna 2011 v 10:49 | shitman |  shitman píše
 ..dneska mam konečně po pár dnech dobrou náladu :)
 asi za to může především to, že jsem zase začal pomáhat lidem, místo toho, aby pořád jen oni pomáhali mě - včera se stalo hodně věcí, takže jsem šel spát už nějak okolo půl desáté, vzbudil sem se taky v půl desáté.. vlastně mě vzbudilo sluníčko :) poprvý op několika měsících mam zase po ránu v pokoji sluníčko.. sice jenom jako odraz z vedlejšího okna, ale aspon něco :) je to vidět, jaro se blíží.. upřímně už mam tý zimy po krk :D a jak se za půl roku budu zase na zimu těšít..:) i když po tom, co se stalo letos (nebo spíš loni :D.. prostě vo tuhle zimu) si nejsem tak jistej..
 sem hlavně rád, že i když ztrácim staré přátele, nacházím nové..:) jako je třeba Amaranthes, nebo Martina (všecky tři :D).. taky sem rád, že někteří staří přátelé na mě ještě úplně nezapomněli.. jako například Cath... nebo Klárka, který sem vděčnej hlavně za pár posledních dnů..:)
 jenom tehdy, kdy má člověk opravdu potíže, pozná, kdo je pro něj pravej přítel.. a kdo se tak jenom tváří :) celkem mě překvapil Štěpán - sice si nejsem jistej, proč to dělal, ale o přestávkách za mnou pořád posílal Martinu aby zjistila co se mnou je..:D ale stejně mě na včerejšku nejvíc zabilo programování - máme totiž v compoch vestavěné repráky, a já ten svuj zapomněl vypnout.. :D a na fb mi psala Máca, a když zjistila že slyší, když mi na fb příde zpráva, tak posílala jednu za druhou.. :D žblunk, žblunk, žblunk.. :D:D učitel z toho byl na mrtvici a třída chcípala smíchy.. :D:D:D
 stejně ale chudáka učitele na Pro moc nešetříme.. on je na nás dycky tak hodnej, a my bud pinkáme o hodinu nebo o něm za dveřma mluvíme jak ho nemáme rádi (to jednou vykvák Štěpán, když sme čekali u třídy - "Tři lidi který nemam rád - Velek, Patera a Já".. Patera - učitel na pro - to ovšem slyšel a potom co nás vpustil do třídy s námi s vynuceným úsměvem debatoval o tom, jak ho někdo může nemít rád, když je na nás tak hodnej a se všim nám pomáhá..:D my z toho nemohli :D:D).. včera mu už ale ruply nervy, když mu asi pět lidí nedokázalo sestavit program, kterej přečte znaky ze souboru, a seřval tam jednoho blba ("Vy mi, kolego, fakt připadáte jak hotentot! Když na tu tabuli nevidíte, tak proč sedíte tady vzadu? Mazejte si sednout dopředu!") ..:D:D takže včerejšek byl fakt den proměn.. stalo se toho až moc na jeden článek..:) ráno jsem jel šestkou s Martinou, překvapivě jsem zjistil, že se tam víc střídaj lidi, neni tam ani tak moc čmoudů, a narozdíl od trojky jezdí včas..:D ale bohužel pro mě moc brzo, takže potom trčim bud v šatně nebo sám ve třídě, takže asi budu jezdit tou pozdější..:) no, už sem vám asi vyblábolil dostatečnou díru do hlavy :D tak zase du něco podělat.. zatim čus děcká ;)

Everything at Once - Find My Own Place :)

15. ledna 2011 v 10:19 | shitman |  Písničky
..tohle je jedna z nejlepších písniček, který sem kdy poznal :) jenom škoda že video je v dost mizerné kvalitě.všechny písničky od Everything at once se dost blbě shání (já zatím našel jenom dvě :D), takže kdo by měl zájem, může si z uložta stáhnout písničku Everything at Once - Find My Own Place kliknutím na download (sem:D).

Šance - 0,0000001%

10. ledna 2011 v 19:59 | shitman
 já z tý reklamy prostě nemůžu.. xDD
 jak to dopadá když to dělaj čínani :D:D:D


Three Days Grace - The Good Life

10. ledna 2011 v 11:19 | shitman |  Písničky


Tuhle skupinu sem objevil díky jednomu z nejlepších lidí, který sem za život poznal.. A nikdy toho nebudu litovat, tahle písnička je totiž prostě bomba..:)

The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die

7. ledna 2011 v 20:59 | shitman |  Písničky


..jedna z nejlepších písniček, kterou jsem za poslední dobu slyšel :) zdá se mi to jako perfektní kombinace Skilletů a Versaemerge, což jsou v současnosti moje nejoblíbenější skupiny.. takže pro mě je tahle písnička jasná volba ;) kdo by měl zájem, může si tuhle písničku v super kvalitě stáhnout tady.;)

Vánoce.. :D

7. ledna 2011 v 15:50 | shitman |  Písničky
 ne, nezbláznil sem se :D ale trochu mě napadlo zavzpomínat na vánoce.. :)
  a to můžeme třeba u téhle písničky.. je škoda, že v české verzi jsem jí nikde nenašel, ale podle mě je to nejlepší TESCO reklama všech dob :)

Prosba :)

6. ledna 2011 v 15:19 | shitman |  shitman píše
 pardon, že sem tedka zase pár dnů nic nepřidal.. :D nějak neni co..
 ve škole je toho víc a víc, tak nemam na blog moc času.. bohužel :)
 kdyby to někoho zajímalo, tak rozjíždím ještě jeden blog.. až bude jakž-takž vypadat objeví se ve Výměně ikonek ;)
  jinak mam na vás jednu malinkou prosbu.. :) mohli byste zajít  sem a hlasovat pro Jianda? je to fajne člověk, který rozjíždí svůj blog o seriálech,  apotřeboval by pomoct s hlasama.. :) když to pro něj uděláte budu moc rád :) a myslim že on taky.. :D
 tak já du dělat věci do tej školy, abych nezlenivěl.. ;) zatim čáu děcká.. :)

Sim-sala-bim :D

3. ledna 2011 v 7:09 | shitman |  Písničky
 pardon.. ale já z toho nemůžu :D:D

Slohovka (Zápis ze schůze :D)

2. ledna 2011 v 13:49 | shitman |  shitman píše
 netvařte s etak kysele když vidíte ten nadpis :D přece mě znáte, ani slohovka u mě neni jen tak ;) 
snažil sem se i z tak nudný věci udělat srandu.. jestli se mi to povedlo, řekněte vy :D :)

© shitman 2006, 2007-2009, 2010-2011

dess by Paramorka